wygodne odchudzanie - Kurs odchudzania "Szczęśliwa i szczupła". Jak szybko schudnąć. Szybka dieta. Wygodne i skuteczne odchudzanie.

Przejdź do treści

Menu główne:

Wygodne odchudzanie

Nie jestem pewna, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jednym z głównych czynników powstawania nadwagi jest zakwaszenie organizmu. Przyczynia się ono również do powstania wielu chorób a także szybkiego starzenia. Na zakwaszenie mają wpływ między innymi niektóre potrawy i napoje, środowisko, w którym żyjemy, nadmierny wysiłek fizyczny oraz stres i destrukcyjne emocje.
Brak równowagi kwasowo zasadowej oraz nadmierny stres dotyka wielu ludzi. Ten problem jest bardzo powszechny, dlatego postanowiłam przygotować specjalną ofertę dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i w wygodny sposób kontrolować wagę.

suplementy LR Health & Beauty
+ e-kurs "Szczęśliwa i szczupła"
= Twoja szansa na zmianę

Jeśli masz problem z zachowaniem optymalnej wagi i / lub problemy emocjonalne odbierają Ci radość życia, to na pewno zainteresuje Cię informacja o tym, jak w prosty sposób można sobie z tym poradzić.
Od czego zacząć?

Nie ma potrzeby, żebyś od razu wprowadzała do swojego życia wielkie zmiany. Nie potrzebujesz rewolucji na swoim talerzu. Nie potrzebujesz intensywnych ćwiczeń. Na początek wystarczą małe zmiany, ale w kilku istotnych obszarach.

Po pierwsze…

Kilka zmian w codziennym jadłospisie oraz preparaty zawierające zasadowe minerały pomogą Ci odzyskać równowagę kwasowo-zasadową.

Idealnym suplementem do przywracania wewnętrznej równowagi jest ProBalance firmy LR Health & Beauty.

Po drugie…

Znajomość skutecznych metod radzenia sobie ze stresem przyda Ci się w wielu sytuacjach i pomoże Ci na kilku poziomach:

Zredukujesz napięcie;
● Unikniesz zakwaszającego efektu stresu;
● Łatwiej utrzymasz motywację;
● Poprawisz jakość życia;
● Będziesz szczęśliwa i radosna.

Korzystając z internetowego kursu “Szczęśliwa I szczupła” poznasz nowoczesne metody radzenia sobie ze stresem i napięciem. Nareszcie będziesz mogła uwolnić się od emocjonalnego balastu.

Więcej informacji na temat kursu „Szczęśliwa i szczupła” znajdziesz w zakładce   e-Kurs > >

* * * * *

Szukając skutecznych sposobów na uzyskanie i utrzymanie idealnej wagi poznałam produkty LR Health & Beauty Systems. Ta niemiecka firma opracowała bogatą gamę suplementów, które przywracają równowagę kwasowo-zasadową, oczyszczają i wzmacniają organizm. Osoby, które regularnie je stosują pozbywają się wielu problemów zdrowotnych oraz łatwiej chudną.


W ciągu 30 lat działalności LR Health & Beauty zdobyła ogromną ilość zadowolonych i wiernych konsumentów, którzy dzięki jej produktom dbają o swoje zdrowie i urodę. Również w Polsce LR cieszy się coraz większą popularnością.

Skutecznie i bezpiecznie

Myślę, że podobnie jak inni ludzie cenisz wysoką jakość usług i produktów, dlatego na pewno zainteresuje Cię, że firma LR wyznacza wysokie standardy jakości, a jej produkty posiadają wiele uznanych certyfikatów. Między innymi Instytut Fresenius każdego roku przeprowadza badania produktów LR, które potwierdzają ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Na tej podstawie zatwierdza dalszą certyfikację. Dzięki temu możesz mieć pewność, że suplementy LR są skuteczne i bezpieczne. Oznacza to, że możesz je stosować nawet przez długi czas i zawsze będzie to z korzyścią dla Twojego zdrowia.

Najwyższa jakość w dobrej cenie

Podstawowymi suplementami zalecanym w czasie kuracji odchudzającej oraz do kontroli wagi są:

ProBalance, ponieważ pomaga przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w organizmie,
● Żel AloeVera Sivera, który oczyszcza, odkwasza i odtruwa ciało oraz wspiera ogólne funkcje organizmu,
Herbata Figuactiv – wspomaga pracę nerek i wątroby, zmniejsza apetyt i ułatwia odchudzanie.

Inne produkty można stosować w zależności od indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji na temat produktów LR  oraz korzyści ich zastosowania znajdziesz na   kolejnych stronach > >

Jestem pewna, że ucieszy Cię informacja o tym, że posiadacze Karty Stałego Klienta mogą kupować produkty LR Health & Beauty z 30% rabatem. Jeśli szukasz sposobu na to, by jak najdłużej cieszyć się zdrowym, sprawnym i szczupłym ciałem oraz zależy Ci na kompleksowym zadbaniu o zdrowie i samopoczucie, produkty LR mogą w znaczący sposób Ci w tym pomóc.

Kompleksowe rozwiązanie

Jak już wiesz, równowaga kwasowo-zasadowa jest konieczna dla zachowania zdrowia i atrakcyjnej sylwetki. Równie ważna jest umiejętność radzenia sobie ze stresem i destrukcyjnymi emocjami.

Teraz możesz łatwiej i szybciej poradzić sobie z problemami dzięki odpowiednio dobranym suplementom oraz dzięki kilku prostym metodom radzenia sobie z emocjami.

Moją misją jest pomagać ludziom osiągnąć lepsze zdrowie i lepsze samopoczucie, dlatego opracowałam internetowy kurs „Szczęśliwa i szczupła" i teraz każdej osobie, która zdecyduje się na skorzystanie z możliwości jakie daje LR Health & Beauty proponuję również (na specjalnych warunkach) udział w kursie, ponieważ takie połączenie daje o wiele lepsze rezultaty. Jeżeli ta oferta jest dla Ciebie atrakcyjna, to chętnie pomogę Ci dobrać odpowiedni zestaw produktów, tak żebyś mogła schudnąć i utrzymać idealną wagę w zdrowy sposób.

suplementy LR Health & Beauty
+ e-kurs "Szczęśliwa i szczupła"
= Twoja szansa na zmianę

Jeśli już zapoznałaś się z opisem  e-kursu „Szczęśliwa i szczupła”, to wiesz, co możesz dzięki niemu zyskać. Natomiast produkty LR Health & Beauty pomogą Ci zadbać o zdrowie, samopoczucie a także o urodę. Ponadto cały czas będziesz mogła liczyć na moją pomoc i wsparcie. Dzięki takiemu połączeniu zadbasz o siebie w kompleksowy sposób. Poczujesz się pewniejsza i silniejsza a odchudzanie i dbanie o siebie będzie sprawiało Ci prawdziwą przyjemność.

Totalne Szaleństwo! Niektóre osoby twierdzą,
że jeszcze czegoś takiego nie widziały.
Ta oferta już nie może być bardziej korzystna.

Słowo daję – ta oferta nie może być bardziej korzystna, dlatego już teraz dowiedz się co trzeba zrobić, by dołączyć do grona kobiet, które znalazły sposób na wygodne odchudzanie. Wypełnij zamieszczony poniżej formularz i przygotuj się na pozytywne zmiany w swoim życiu.

Krystyna Trzaska
Life & wellness coach


na temat suplementów LR i e-kursu


ProFit Klub
Dołącz do nas!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego